Rzecznik Finansowy został partnerem merytorycznym tegorocznego Kongresu ImpactCEE

Impact CEE (Impact’23) to prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym udział biorą managerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, przedstawiciele regulatorów, wybitni naukowcy, światowej klasy eksperci oraz mówcy. To również międzynarodowe wydarzenie biznesowe, które skupia się na tematyce innowacji, technologii i startupów.

Tegoroczna edycja Impact’23 odbędzie się w dniach 10-11 maja w Poznaniu. Podczas 200 wystąpień, przeszło 500 prelegentów (przedstawicieli biznesu, nauki, prawa, polityki i technologii) w ramach 23 obszarów tematycznych poruszy najbardziej aktualne zagadnienia m.in. z obszaru finansów, technologii i cyfryzacji.

10 maja dr Bohdan Pretkiel, Rzecznik Finansowy weźmie udział w rozmowie pt. „Odbudować zaufanie w relacji klientów z instytucjami finansowymi – o misji Rzecznika Finansowego”.

11 maja zapraszamy do wysłuchania dwóch ciekawych dyskusji. W debacie „Młodzi w świecie finansów. Millenialsi byli z Wenus, czy Zetki są z Marsa?” głos zabierze Ziemowit Bagłajewski, zastępca Rzecznika Finansowego.

Z kolei w panelu Rzecznika Finansowego „Rola kobiet w sektorze finansowym – czy potrzebujemy parytetu 40%?” wystąpi Olga Borkowska, dyrektor Wydziału Klienta Rynku Ubezpieczeniowo-Emerytalnego Biura Rzecznika Finansowego. Panel odbędzie się w ramach ścieżki tematycznej „Women Empowerment”.

Podczas odbywających się w trakcie wydarzenia warsztatów prelekcję dotyczącą edukacji finansowej wygłosi Krzysztof Rek, dyrektor Wydziału Edukacji i Komunikacji Biura Rzecznika Finansowego.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska na Impact’23 i spotkania się osobiście z ekspertami Biura Rzecznika Finansowego, którzy z przyjemnością podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem!

Szczegółowe informacje dostępne po linkiem: Impact’23