Nota prawna

Rzecznik Finansowy dokłada wszelkich starań, aby informacje zamieszczone w serwisie internetowym były kompletne i zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Nie może jednak zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z nich. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia użytkowników.
Przy wykorzystywaniu materiałów ze strony internetowej Rzecznika Finansowego wymagane jest podanie źródła wraz z linkiem do serwisu www.rf.gov.pl


Dane osobowe przekazywane w związku z realizacją ustawowych kompetencji będą przetwarzane przez Rzecznika Finansowego z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 87, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) w  celu realizacji zadań oraz w celach archiwalnych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do podjęcia czynności określonych w ustawie.

Administracja strony: EPC System - Outsorcing IT